PIRMAIS PĻĀVUMS 2020. GADĀ.
Kamēr citi zemnieki vēl gaida, ZS Laduži saimnieks jau pļauj pirmo zāles pļāvumu.
Zālāja maisījums Herkules (Vācija), sēts 2019. gada pavasarī. Sējas gadā nopļauti pieci pļāvumi, kas ir iespējams, ja saimnieks rūpējas par savu zāli, pabaro to un uzmana, vai kas netrūkst. Kvalitatīva sēkla un sabalansēta mēslošana ir galvenie priekšnoteikumi, lai iegūtu kvalitatīvas ražas.
Lepojamies ar Ladužu saimnieka panākumiem!
TESTA LAUKI KUKURŪZAS DIENĀM
Zs Tīrumkalni top testa lauki Kukurūzas dienai. 
Augstvērtīgie vācu agaSAAT hibrīdi tiek sēti kopā ar mikrogranulām 10/46/0+0,5 Zn+0,6 Mn.
VĒL VIENA LIELISKA PIEREDZE AR SLURRYBUGS

Kuldīgas novada saimniecībā "Kalna-Mikas" ir 4000 m2 liela šķidrmēslu krātuve. Maijā tai bija garoza, kas ik gadu sagādā grūtības un liek patērēt daudz laika, enerģijas un degvielas, lai šķidrmēslus samaisot sagatavotu izvešanai.

Pašā sākumā, baktēriju kolonijas izveidošanai, lagūnā pievienoja 300 g SlurryBugs baktēriju, bet pārējo pusgadu katru otro dienu iejauca pa 60 g preparāta. Un palūk, kāds ir rezultāts - vienmērīgi šķidrmēsli, kas bagātinās augsni un veidos labvēlīgu vidi augsnē esošajām dzīvajām būtnēm un, protams, augiem!

Kvalitatīvs, uz lauka vedams mēslojums

Fotografēts 2016./2017. gada sezonā

2016. gada rudenī vēl viens klients nolēma savas fermas šķidrmēslu krātuvi padarīt par nozīmīgu saimniecības atbalsta punktu un vērtību. 

Beidzot vairs nebūs jāmokās ar mēslu maisīšanu, pārsūknēšanu un izkliedēšanu. Lauki būs vienmērīgi nomēsloti ar kvalitatīvu dabīgu mēslojumu.

Herkules zālājs Tērvetē

Fotografēts 05.05.2016.

Kokiem vēl tikai plaukst lapas, bet zālājs maija sākumā jau gatavs pļaušanai. Protams, Agrofirma "Tērvete" parūpējās, lai zālājs labi augtu, to atbilstoši mēsloja. 

Plānojot zāles pļaušanas laikus, iesakām ņemt vērā agrīno attīstību, lai zālājs, gaidot pļaušanas tehniku, nepāraugtu un jūsu gotiņām nodrošinātu visaugstākās kvalitātes barību.

Pavisam svaigas bildes no Viļānu SIS

Fotografēts 17.08.2016.

Rapsis - sēklu apstrāde ar Nano ELEMENT kopā ar kodni, Bio ELEMENT iedots kopā ar augsnes herbicīdu un vēl divas apstrādes ar Nano ELEMENT veģetācijas laikā.

Pupas - Bio ELEMENT iedots kopā ar augsnes herbicīdu un vēl divas apstrādes ar Nano ELEMENT veģetācijas laikā.

Ābolu otrā gada raža

Jau otro gadu ar Nano ELEMENT tiek apstrādātas ābeles Tukuma pagasta saimniecībā. Pērn ābolu ražas pieaugums pateicoties Nano ELEMENT bija 14,5 %. 

Šā gada provizoriskie rezultāti liecina par teju 20 % lielāku ražu kā kontroles ābelēm. 

Ražena kukurūza ar Nano ELEMENT

27. jūlijā viesojāmies pie mūsu novadniekiem, kam ražena padodas kukurūza, kas apstrādāta ar mikroelementiem Nano ELEMENT. 

Attēlos zemā kukurūza ir kontrole, bet augstā, raženā - saņēmusi Nano ELEMENT.

Kukurūzas hibrīdu salīdzinājums

Oktobrī viesojāmies pie  SIA "Zelta Druva" un izmantojām izdevību nosvērt un salīdzināt AnAgro piedāvāto hibrīdu 'Vitally' FAO 230 ar citas kompānijas hibrīdu ar FAO 220 no blakus lauka. 

Turpat pie lauka tika nosvērtas trīs brīvi izvēlētas vālītes katrai šķirnei. 'Vitally' triju vālīšu svars - 921 g, un, kā redzams, atšķirība starp hibrīdiem ir milzīga - vairāk kā 400 g.

 

© 2015 by AnAgro.